• До - 50 % на продукти при безсъние, стрес, депресия
    Поръчай сега
  • -25% на козметика EUCERIN
    Поръчай сега
  • До -30% на шампоани при косопад
    Поръчай сега
  • 25% нa SEBOGARD при акне
    Поръчай сега
  • Специални предложения

    Абонирай ме

    Защо Витания?

    КОЛДРЕКС МАКСГРИП Лимон сашета x 10 COLDREX MAXGRIP LEMON SACH X 10

    КОЛДРЕКС МАКСГРИП Лимон сашета x 10 9,80 лв. от Vitania.bg
    9.80 лв. При покупка получавате: 0.69 бонус точки
    Купи само за
    0.98 лв. + 88.2 бонус точки.
    Полезност

    Описание на КОЛДРЕКС МАКСГРИП Лимон сашета x 10 Кратка характеристика

    КОЛДРЕКС МАКСГРИП / COLDREX MAXGRIP Лимон сашета състав:

    Рaracetamol 1000mg, Рhenylephrine hydrochloride 10mg, Аscorbic acid 40mg

    КОЛДРЕКС МАКСГРИП / COLDREX MAXGRIP Лимон сашета показания:

    Колдрекс МаксГрип Горски плодове съдържа парацетамол, фенилефрин и аскорбинова киселина (витамин С):

    - Парацетамол е болкоуспокояващо лекарство, което подпомага също и понижаването на високата температура;
    - Фенилефрин хидрохлорид е отпушващ носа симпатикомиметик, който освобождава носа и синусите, като Ви помага да дишате по-леко;
    - Витамин С допълва естествените нива от витамин С, които могат да намалеят при вирусна инфекция като настинката.

    Колдрекс МаксГрип Горски плодове осигурява краткотрайно облекчаване на симптомите на настинката и грипа, включително главоболие, висока температура, възпалено гърло, мускулни и ставни болки, запушен нос, синуит и свързаната с него болка.

    КОЛДРЕКС МАКСГРИП / COLDREX MAXGRIP Лимон сашета дозировка и приложение:

    По едно саше в чаша с гореща вода при възрастни и деца над 12 год.- на 4 часа.

    Да не се дава на деца под 6 год.
    Не взимайте повече от 4 сашета за период от 24 часа.
    Да не се взима на интервали по-кратки от 4 часа.


    COLDREX MaxGrip Lemon powder for oral suspension
    Колдрекс МаксГрип Лимон прах за перорален разтвор
    Моля прочетете внимателно тази листовка преди да започнете да приемате Coldrex MaxGrip Lemon.
    Състав:
    Какво съдържа Coldrex MaxGrip Lemon? Всяко саше съдържа като активни вещества Paracetamol 1000 mg, Phenylephrine hydrochloride 10 mg и Ascorbic acid (Vitamin C) 40 mg. Прочети повече >>

    КОЛДРЕКС МАКСГРИП Лимон сашета x 10 се предлага във vitania.bg на цена от 9,80 лв. Може да бъде закупен и офлайн (цената е различна от тази в сайта) от Димитровград - Кауфланд, Несебър - Т-МАРКЕТ, София - Дружба, София - Дружба, BILLA, София - Люлин, Кауфланд, София - МБАЛ НКБ "Трета градска болница", София - Метростанция Жолио Кюри, София - Метростанция Константин Величков, София - Младост 1, София - Студентски град. Както всички други продукти от Грип и настинка, този също може да бъде доставен до вашата врата бързо и евтино.
    КОЛДРЕКС МАКСГРИП Лимон сашета x 10 се произвежда от GlaxoSmithKline и може да бъде закупен от Витания на преференциална цена от 0,98 лв., ако използвате вашите бонус точки.

    Ако имате регистрация в сайта:
    • Вие получавате точки при всяка покупка на наш продукт от онлайн магазина ни, освен на тези в промоция.
    • До цената на продукта можете да видите колко точки ще получите при покупка му.
    • Със събраните точки можете да купувате продукти, като тяхната цена в бонус точки е посочена в карето над цената на продукта.
    При пазаруване от vitania.bg получавате:
    1. Безплатна доставка за София.
    2. Електронни ваучери и промо кодове за отстъпки за регистрирани потребители с профил.
    3. Можете да оставите коментар за продукт, терапия и да получите обратна връзка от маг. фармацевт дискретно и поверително.
    4. Пазарувате безплатно с бонус точки, генерирани с всяка онлайн покупка.
    5. Достъп до екслузивни промоции и сезонни намаления.
    6. Пазарувате лесно и удобно през фейсбук профила си.

    Коментари

    Мария Трифонова 2016-11-08 11:08:48

    Колдрекс Максгрип е незаменим през този период на грип и настинки. Има много бързо действие и приятен вкус. Доволни сме всички в къщи. Препоръчвам го!

    КОЛДРЕКС МАКСГРИП Лимон сашета x 10 - подобни продукти