Уважаеми клиенти,

Спазвайки всички мерки за безопасност, екипът на аптека Витания продължава да работи за Вас!

Предвид настоящата обстановка и породените от нея обстоятелства, всички поръчки ще бъдат с удължен срок на доставка в зависимост от наличността, спецификата на поръчаните продукти, натовареността и адреса.

Поради високата натовареност, не е възможно да бъдат приети всички обаждания.

При възникнали въпроси, моля пишете на e-mail адрес: office@vitania.bg

Бъдете отговорни, пазете здравето си и това на Вашите близки! Благодарим Ви за доверието!

  • До 50% ОТСТЪПКА на продукти при болка в ставите и мускулите
    Поръчай сега
  • 25% ОТСТЪПКА на СЕРИЯ SEBOGARD козметика DIFA COOPER
    Поръчай сега
  • 20% ОТСТЪПКА на козметика BETTINA BARTY
    Поръчай сега
  • 20% ОТСТЪПКА на СЕРИЯ SEBIUM козметика BIODERMA
    Поръчай сега
  • Специални предложения

    Абонирай ме

    Защо Витания?

    АЦЕФЕИН табл. х 10 ACEFFEIN tabl. X 10

    АЦЕФЕИН табл. х 10 4,24 лв. от Vitania.bg
    4.24 лв. При покупка получавате: 0.3 бонус точки
    Купи само за
    0.43 лв. + 38.1 бонус точки.
    Полезност

    Описание на АЦЕФЕИН табл. х 10

    АЦЕФЕИН / ACEFFEIN таблетки описание:

    Ацефеин е комбиниран лекарствен продукт с противоболково, температуропонижаващо и по-слабо изразено противовъзпалително действие. В комбинацията противоболковото действие на отделните съставки се усилва и се намаляват страничните ефекти, поради използване на по-ниски дози на съставките. Ацефеин се използва за краткотрайно и симптоматично лечение на трудно повлияващи се от самостоятелно приложение на отделните съставки болки от различен произход като главоболие, мигрена, зъбобол;болки след травми и операции;остри ставни и мускулни болки (включително при възпалителни и дегенеративни заболявания на опорно-двигателния апарат);заболявания на периферните нерви - невралгии, неврити, радикулити, плексити;възпалителни процеси на горните дихателни пътища, протичащи с кашлица и повишена температура.

    АЦЕФЕИН / ACEFFEIN таблетки употреба:

    При възрастни и деца над 15 години - по 1 таблетка през 4 часа, не повече от 6 таблетки дневно. Продуктът не е подходящ при деца под 15 годишна възраст. Продължителността на лечението е не повече от 5-7 дни. 

    АЦЕФЕИН / ACEFFEIN таблетки състав:

    Paracetamol 250 mg, Acetylsaliclic acid 250 mg, Caffeine 50 mg, Codeine phosphhate 100 mg.

    Листовка: информация за потребителя

    Ацефеин таблетки
    Aceffein tablets
    Прочети повече >>

    АЦЕФЕИН табл. х 10 се предлага във vitania.bg на цена от 4,24 лв. Може да бъде закупен и офлайн (цената е различна от тази в сайта) от ONLINE Aптека Витания, Димитровград - Кауфланд, Несебър - Т-МАРКЕТ, София - Дружба, София - Дружба, BILLA, София - Люлин, Кауфланд, София - МБАЛ НКБ "Трета градска болница", София - Метростанция Жолио Кюри, София - Метростанция Константин Величков, София - Младост 1, София - Студентски град. Както всички други продукти от Против болка, този също може да бъде доставен до вашата врата бързо и евтино.
    АЦЕФЕИН табл. х 10 се произвежда от Actavis group и може да бъде закупен от Витания на преференциална цена от 0,43 лв., ако използвате вашите бонус точки.

    Ако имате регистрация в сайта:
    • Вие получавате точки при всяка покупка на наш продукт от онлайн магазина ни, освен на тези в промоция.
    • До цената на продукта можете да видите колко точки ще получите при покупка му.
    • Със събраните точки можете да купувате продукти, като тяхната цена в бонус точки е посочена в карето над цената на продукта.
    При пазаруване от vitania.bg получавате:
    1. Безплатна доставка за София.
    2. Електронни ваучери и промо кодове за отстъпки за регистрирани потребители с профил.
    3. Можете да оставите коментар за продукт, терапия и да получите обратна връзка от маг. фармацевт дискретно и поверително.
    4. Пазарувате безплатно с бонус точки, генерирани с всяка онлайн покупка.
    5. Достъп до екслузивни промоции и сезонни намаления.
    6. Пазарувате лесно и удобно през фейсбук профила си.

    Коментари

    Ваня Благоева 2017-02-20 10:50:57

    При остри болки в главата ефектът е чудесен.За моя радост го използвам като универсално средство за почти всякакви болки.

    Маги Попова 2017-03-24 14:20:09

    Най-често го използвам при главоболие, зъбобол и за плексита, който ме мъчи. Успокоява болките. Даже гледам да си стои в чантата ми, за всеки случай :)

    АЦЕФЕИН табл. х 10 - подобни продукти